25.000 m² Kapalı Alana Sahip Modern Tesis
İstanbul'da 25.000 m² kapalı alana sahip modern tesislerimizde, tek çatı altında alçak basınç döküm parça üretimi, yüksek basınç döküm parça üretimi, hafif alaşımlı jant üretimi, KMForged kişiye özel jant üretimi gerçekleştirilmektedir. Ar-Ge Merkezi, tasarım, döküm, işleme, boyama ve paketleme birimleri ile birlikte nitelikli insan gücünü çevre dostu üretim anlayışıyla birleştirerek müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirilen, sahip olduğumuz kalite belgeleri ile kalitesi belgelenmiş alüminyum parçalar üretiyoruz.


Alçak Basınç Döküm fabrikamız yılda 5.000 ton alüminyum parça döküm ve işleme kapasitesine sahiptir. Sektörün öncülerinden olan Kormetal, 1986 yılından bu yana Kormetal markası ile hafif alaşımlı jant üretimi de gerçekleştirmektedir. Yılda 400.000 adet jant üretim kapasitesine sahip olan ve sürekli kendini geliştiren Kormetal, hem yurt iç hem de yurt dışı müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır.

Yüksek Basınç Döküm fabrikamızda, otomotiv, aydınlatma, beyaz eşya, ısıtma ve havalandırma sistemleri gibi sektörler için yüksek kaliteli alüminyum döküm parça üretimi yapmaktadır. Tam otomasyonlu alüminyum döküm presleme sistemine sahip tesislerimizde, her bir tezgahta entegre edilmiş bekletme ocakları, otomatik kalıp spreyleme, parça alma robotları ve 400 tondan 1.250 ton kapasiteye kadar 14 adet presi ile ile 20 gramdan 8,5 kilograma kadar üretim gerçekleştirmektedir.
parallax background

Detaylı bilgi için iletişime geçin.

Bilgi Talep Formu

transport2_pic23
Kormetal Sanayi ve Ticaret A.Ş.


0212 694 60 00
info@kormetal.com